אסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית – הבסיס לניצחון!

בעידן של שפע ותחרות על קידום מוצר או שירות, אתם חייבים שתהיה לכם אסטרטגיה פרקטית, כזו שתבדל את המוצר שלכם ואת הקהל לו הוא מיועד, תקבע את מדדי ההצלחה ואת הדרך להשיג זאת.
עשר סיבות

ארגונים וחברות

כולכם רוצים להיות כבר ביעד, לראות כמה שיותר לקוחות והרבה יותר מכירות. כדי להיות שם אתם חייבים שתהיה לכם אסטרטגיה שיווקית מדויקת שמארגנת את המטרות, מזהה את קהל היעד, ממפה את המצב שלכם ושל המתחרים שלכם וקובעת את הזירות השיווקיות בהן יראו אתכם ואת אופן ההתנהלות שם.
ובשורה התחתונה – מי שלא מתכנן נכשל, ולא מבין ממה הוא נכשל. כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

יש לנו תוכנית משחק בשבילכם

אנחנו מתמחים בבניית תוכנית אסטרטגית שמייצרת סדר שיווקי הגיוני, מגדירה סדרי עדיפויות וממקדת את קבלת ההחלטות בכל מהלך שיווקי.

מיפוי ומחקר מקיף

אנו לומדים עליכם כל פרט בעל משמעות לבניית תכנית שיווקית שנכונה לכם: מוצרים, מתחרים, הזדמנויות שיווקיות, תמהיל מוצרים, הכנסות ממוצרים ועוד.

בניית אסטרטגיה

בהתאם למחקר, אנו קובעים מהם הזירות השיווקיות המתאימות לכם, מעצבים את השפה שתבדל אתכם, מייצרים את סט הפעולות השיווקיות ומפעילים את תכנית העבודה שמיישמת זאת.

בקרה ושיפור מתמיד

אנו עוקבים אחר יישום התכנית בכל אחד מהנכסים השיווקיים באמצעות כלים סטטיסטים, ומדווחים על הפעילות, התוצאות והעדכונים ברמה חודשית.

השחקן השישי שלנו

אסטרטגיה שיווקית מוצלחת חייבת להיות נוחה ופשוטה ליישום בשטח, צריכה להגיב מהר לשינויים ולהתעדכן בהתאם למתרחש בזירות השיווקיות, ולא פחות חשוב היא צריכה להיות כזאת שממנה יוצאים לדרך ואליה חוזרים לבדוק כל פעם מחדש כשסוטים מהמסלול.

אסטרטגיה שיווקית חייבת להיות דרך החיים של הארגון שלכם. אנחנו נעזור לכם לתכנן, לסלול ולתחזק את הדרך, כדי שתוביל למקום אחד – ליעד.